top of page

Mini Bankers

Public·126 members

ВО ЖИВО: Македонија до 17 години Словачка до 17 години 25 октомври 2023 телевизија


31.10.2022 — КОЛО ОД ПРВА ЛИГА-МАЖИ: Од -13 на полувремето, ТФТ дојде до втор ... (ОНЛАЈН) Во живо Луксембург U17 Македонија U17 гледја 31 октомври 2022.


Blue Team | Activist HQ пред 8 дена — Молдавија до 21 години Македонија до 21 години натпревар во живо 17/10/2023 пред 4 дена — Хрватска вчера загуби со 0-1 од Турција на домашен ... Фудбалерите на Македонија до 19 години ќе 6.10.2023 — Во последното коло ќе се соочиме со селекцијата на Казахстан, на 17. октомври во 15:30. Селекторот на репрезентацијата на Македонија до 19 ... 2023 Житница без жито 10:36 24. 2023 СВЕТ НМ - 19:56 24. 2023 НМ - 16:48 24. 2023 Кина денес успешно лансираше нов сателит за далечинско набљудување во вселената, пренесоа кинеските државни медиуми. Сателитот „Јаоган-39“ беше лансиран во вселената во 4. 03 часот по... ИФИМЕС: Бугарија ги користи тензиите меѓу Србите и Албанците за да „најде“ што повеќе... НМ - 14:34 24. 2023 Додека тензиите меѓу Србите и Албанците се во пораст, Бугарија ја користи постојната ситуација за да „најде“ што повеќе Бугари на Косово и да... Лавров го претстави руското решение за војната меѓу Израел и Хамас НМ - 14:30 24. 2023 Рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров повика на прекин на огнот и решавање на хуманитарните прашања како приоритет за намалување на тензиите во... Пронајдена локација со резерви на скапоцениот минерал – литиум НМ - 11:41 24. (ВО ЖИВО) Македонија - Кипар - Спорт Плус МКМладата фудбалскта репрезентација на Македонија до 17 години, попладнево ќе одигра контролен натпревар со врсниците од Кипар. Ова ќе биде втор дуел на овие две селекции кои и пред четири дена играа во Струмица. Македонските кадети на првиот дуел славеа убедлива победа со 3-0. Оттаму и оптимизмот во таборот на избраниците на селекторот селекторот Дашмир Беари, кои веруваа дека уште еднаш ќе испеат да се израдуваат. Натпреварот Македонија – Кипар, што ќе започне од 17 часот, можете да го гледате ВО ЖИВО ОВДЕ. Казахстан до 19 години Македонија Казахстан до 19 години Македонија до 19 години натпревар во живо 17 октомври 2023 телевизија. Во вториот натпревар од разигрувањето за пласман од 9. до 12. Гледајте ВО ЖИВО: Луксембург до 19 Македонија пред 1 ден — Гледајте ВО ЖИВО: Луксембург до 19 Македонија до 19 24 октомври 2023 Во живо Сабота 19 јуни 2021 година: Унгарија - Франција, ... 10. 2023 Политика Гаф или предупредување дека е во тек ревизија на историјата? НМ - 10:10 24. 2023 Корупцијата во Македонија со име и облик Јасминка Павловска - 10:06 24. 2023 Меѓународната заедница – за Бугарија мајка, за Македонија маќеа Сашо Таневски - 10:00 24. 2023 МИСЛЕЊА Време е за обединување и заедничко дејствување Далибор Станковиќ - 10:00 24. 2023 Доколку се потрудиме малку повеќе да прелистаме низ многубројните историски сведоштва, можеме да откриеме дека... МИКРО – ДВОГЛЕД: Две мини колумни на Венко Андоновски Венко Андоновски - 09:45 24. 2023 Јазикот на глупавиот Паметниот човек единствено тој јазик не може да го научи, а глупавите го... НМ - 19:05 23. 2023 Вчера попладне во 14. 30 часот во Велес полициски службеници од СВР Велес го привеле 40-годишниот А. Р. од Велес, извести МВР. – Тој на 21 октомври... Скопјанец физички нападнат од возач на приватен автобус НМ - 17:22 23. 2023 Скопјанецот Д. Ј. (26) вчера на подрачјето на Центар бил физички нападнат од едно лице, возач на приватен автобус. Молдавија до 21 години Македонија Молдавија до 21 години Македонија до 21 години гледја во живо 17.10.2023 од групата Ц. [Во живо] Луксембург U17 Македонија U17 натпреварите 30.10.2022 — ... Паралелни светови Билјана Ванковска - 09:30 24. 2023 Не грижете се: ние живееме во еден сосема издвоен свет, недопирлив речиси, затворени во македонскиот/албанскиот... МАКЕДОНИЈА НМ - 21:32 24. 2023 Зоран Антоски - 20:20 24. 2023 МВР апелира веднаш да пријавите доколку го забележите ова лице 18:29 24. Како што соопшти МВР, Д. вчера попладне,... Откриена лабораторија за марихуана со 289 саксии во Скопје, приведен 42-годишник НМ - 15:25 23. 2023 Пронајдена е илегална лабораторија за производство на марихуана, разни видови дрога и пиштол, при претреси на полицијата на четири локации во Скопје, при што... Пронајден машки труп во водите на Вардар, утврден идентитетот НМ - 18:27 22. 2023 Машки труп е пронајден утрово во водите на реката Вардар, кај Пешачкиот мост во близина на здравствена установа. По преземени активности е утврдено дека... При инспекциски надзор детектиран опасен отпад во близина на село Орман НМ - 12:01 22. До 17 год | ФФМ - Фудбалска Федерација на Македонија Македонија до 17 години во група со Ирска, Полска и Грузија за пласман на ЕП · Македонија до 16 години ја победи Бугарија со 2:0 на гостински терен · Цел ... Репрезентацијата до 17 години денеска во 13.30 Македонската репрезентација до 17 години денеска во 13.30 часот на тренинг центарот „Петар Милошевски“ ќего одигра првиот од двата контролни натпревари ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • annettekirtont
 • Roddy Paul J
  Roddy Paul J
 • aldy meyad
  aldy meyad
 • Surebuild Restoration
  Surebuild Restoration
 • McKellar Robert M
  McKellar Robert M
bottom of page